Atgriešanas noteikumi

1. Informācija par atteikuma tiesību izmantošanu

Jums ir tiesības 14 dienu laikā atteikties no šā līguma, neminot iemeslu. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņš beigsies pēc 14 dienām, sākot no līguma noslēgšanas dienas. Ja termiņa beigas iekrīt valstī „oficiāli” noteiktā brīvdienā, atteikuma tiesības izmantojamas līdz minētā termiņa beigu datumam sekojošajai darba dienai (ieskaitot to). Lai izmantotu atteikuma tiesības, jums ar nepārprotamu paziņojumu (piemēram, pa pastu nosūtītu vēstuli vai e-pastu) mūs - SIA „DBpower”, Talsu nov., Stende, Liepu iela 17, LV-3257, +371 29740982, info@hoodie.lv ir jāinformē par lēmumu atteikties no noslēgtā līguma. Jūs varat izmantot iepriekš norādītās atteikuma veidlapas paraugu, bet tas nav obligāti. Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.

2. Atteikuma tiesību izmantošanas sekas

Ja jūs atteiksieties no šā līguma, mēs jums atmaksāsim visus preces cenu izņemot preces piegādes izmaksas bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad mēs tikām informēti par jūsu lēmumu atteikties no šā līguma. Atmaksāšana tiks veikta, izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu jūs izmantojāt sākotnējam darījumam, ja vien neesat skaidri paudis piekrišanu to darīt citādi. Jebkurā gadījumā no jums saistībā ar šādu atmaksāšanu netiks iekasēta nekāda maksa. Ja jūs esat pieprasījis sākt pakalpojumu sniegšanu atteikuma termiņa laikā, jums ir jāapmaksā pakalpojuma sniedzējam samērīga summa, kura attiecībā pret pilnu līguma izpildi ir proporcionāla izpildītajai līguma daļai, līdz brīdim, kad jūs mums paziņojāt par atteikšanos no šā līguma. 

3. Kad patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības.

3.1. Patērētājs nevar atgriezt personalizētu preci ja par preces iegādi nav noslēgts abpusējs līgums.

3.2 Patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

Prece tiek izgatavota pēc patērētāja norādījumiem vai prece ir nepārprotami personalizēta.

3.3 Saskaņā ar MK 255 noteikumu 22 punkta 5 apakšpunktu ­patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ,tādām precēm, kā ( autiņbiksītes, jaundzimušo drēbītes, zīdaiņu sedziņas, jaundzimušo higiēnas piederumi, šūpulīšus jaundzimušajiem, matracīšus, veļu, jaundzimušo apģērbu un citas jaundzimušajiem piemērojamas lietas, kas var radīt higiēnas drošuma kaitējumu,)


SPIED UZ LEJUPIELĀDĒT LAI LEJUPIELĀDĒTU ATTEIKUMA VEIDLAPU [LEJUPIELĀDĒT]